InboxShield نرم افزاری عالی برای تاجران اینترنتی

همه شما حتما با سرویس پست الکترونیکی یاهو کار کرده اید، پس حتما باید دکمه It is spam را هم بشناسید و بدانید که spam چیست.

Spam ها همان پیغامهای ناخواسته ای هستند که به آدرس اینترنی شما توسط بعضی از افراد و شرکتها ارسال می گردند که اکثرا حاوی تبلیغات سایتها و یا کالاهای مختلف هستند. این روش تبلیغاتی به علت کم هزینه بودن بسیار کاربرد پیدا کرده است اما غیر قانونی است. بنابراین شرکتهای ارائه دهنده خدمات E-Mail برنامه هایی جهت حذف آنها بر روی سایت خود قرار داده اند.

اما برای افرادی که از سیستمهای POP3 E-Mail استفاده می کنند و از برنامه هایی مثل Outlook استفاده می کنند بر نامه هایی توسط شرکتها طراحی شده است که یکی از بهترین آنها برنامه Inbox Shield می باشد که بر روی  برنامه های Outlook 2000 , Outlook 2002 XP نصب می شود و بصورت اتومانیک پیامهای ناخواسته را به فولدر دیگری می فرستد تا دیگر مزاحمتی برای شما نداشته باشند.

آخرین نسخه این برنامه نسخه ۲.۰.۳ آن می باشد که نسخه رایگام آن پانزده روزه است اما من فایل Crack آنرا برای شما گذاشته ام تا بتوانید از آن برای همیشه استفاده کنید. بارگزاری این برنامه از روی سایت اصلی خیلی کند است و فایل برای من بصورت نصفه download شد بنابراین من خودم آنرا از سایت دیگری Download کردم که خیلی پرسرعت تر و بهتر از سایت اصلی است:

Install InboxShield 2.0.3

من مجبور شدم فايل Crack رو از توی سايت حذف کنم چون پيغام زير رو از کمپانی توليد کننده برنامه دريافت کردم:

Hello,

I suggest you remove the crack for our product (InboxShield) immediately from your website if you don’t want our lawyer to send you a letter…

 Regards,

Luc Vandal

Edovia Technologies

lvandal@edovia.com

www.edovia.com

شما جای من بوديد چکار می‌کرديد؟