Tool Bar جديد Google

با سلام.

بايد بگم اينبار Google واقعا ميله ابزار کاربردی و جالبی رو طراحی کرده، من قويا پيشنهاد می‌کنم از اون استفاده کنيد.

مزايای اين ميله در ادامه آمده است:

  1. جستجوی بسيار آسان در گوگل
  2. امکان جستجوی يک سايت خاص برای يک موضوع Search Current Site
  3. دسترسی به آخرين اخبار دنيا (ِGoogle News)
  4. PageRank که اهميت سايت مورد مشاهده شما در گوگل را نمايش می‌دهد
  5. Popup Blocker از باز شدن صفحات ناخواسته وب جلوگيری می‌کند (مثل تبليغات در بعضی از سايتها) که البته يکی از بهتری ويژگی‌های اين ميله ابزار به شمار می‌آيد.
  6. AutoFill شما می‌توانيد اطلاعات خود را مثل نام و نام خانوادگی، آدرس و آدرس ايميل خود را در اين ميله ابزار ذخيره کنيد و بعدا در زمان پر کردن فرمهای اينترنتی با فشار يک کليد بطور اتوماتيک اطلاعات شما وارد می‌شود.
  7. BlogIt با اين ابزار می‌توانيد سايتهای مورد علاقه خود را که به  آنها در اينترنت برخورد می‌کنيد با يک کليک به وبلاگ خود اضافه کنيد. البته بايد وبلاگ شما در سايت blogger ثبت شده باشد. اگر در اين سايت وبلاگ نداريد با زدن اين کليد ميتوانيد يک وبلاگ برای خودتان ايجاد کنيد. خود من هم يک وبلاگ به همين منظور ايجاد کردم که آدرس سايتهای مربوط به تجارت رو در اون ذخيره می‌کنم http://mirnezami.exactpages.com/blogger
  8. در قسمت Options می‌توانيد ساير تنظيمات و امکانات اين ميله ابزار را مشاهده کنيد و يا به دلخواه آنها را خذف نماييد و امکانات ديگری به آنها اضافه کنيد.
  9. Highlight با اين وسيله می‌توانيد بعد از اينکه به دنبال موضوع مورد نظر خود در گوگل گشتيد اون موضوع رو علامت گذاری کنيد تا بهتر ديده بشه.

من پيشنهاد می‌کنم حتما از اين ميله ابزار استفاده کنيد:

 http://toolbar.google.com/index-beta.php

 

/ 0 نظر / 36 بازدید