پرشين بلاگ، زبان فرانسه و شاهکار گوگل!

با سلام.

بعد از مدتها که توی وبلاگم از خودم چيزی نگفتم امروز هوس کردم که چند کلمه ای از خودم و اين وبلاگ بنويسم اميدوارم که اين مطلب رو تا انتها بخونيد.

روزهای اولی که پا به عرصه اينترنت گذاشته بودم بيشترين علاقه ام به طراحی سايت بود و دوست داشتم که سايت پر بيننده ای داشته باشم. ترفند های زيادی رو امتحان کردم و مطالب زيادی رو جهت نوشتن انثخاب کردم. حتی دو سه تا سايت طراحی کردم يکی راجع به شعر بود و ديگری مربوط به نشريه دانشجويی مصلح (راجع به آقا امام زمان) اما مساله ای که بيشتر از همه برای من مهم بود بازديد کنندگان سايت بودند. وقتی به وب سايتم می‌آمدم و شماره کنتور هيچ تغييری نکرده بود، ناراحت می‌شدم و زحمات خودم رو بيهوده می‌ديدم.

اواخر سال ۸۱ بود که با پرشين بلاگ آشنا شدم و کار وبلاگ نويسی رو با زمينه شعر شروع کردم (همين وبلاگ)‌ اما تنها چيزی که حوصله کردم بنويسم يک يادداشت بود و بس!

بعد از شروع به کار در شغل جديد و طراحی سايت شرکت، در پی معرفی سايت در موتور های جستجو افتادم و مدتها تلاش کردم تا در تعداد زيادی از موتورها سايت شرکت رو ثبت کنم. در اين ميان گاهگاهی آدرس وبلاگ خودم رو هم وارد می‌کردم. بعد از مدتی که مطالعاتم راجع به کار تجارت به مرحله خوبی رسيد و سايتهای زيادی رو شناختم و با خيلی از اونها کار کردم و موفقيتهای زيادی رو برای شرکت، در کار تجارت خارجی کسب کردم با خودم گفتم چه بهتر که سايتی رو طراحی کنم و توش راجع به مطالبی که در اين مدت آموخته‌ام بنويسم و اطلاعات خودم رو با ديگران تقسيم کنم.

حاصل کار وبلاگی‌ است که پيش روی شماست و روزانه تا ۵۰ نفر بازديد کننده داره (بازم جای شکرش باقيه!) اما نمی‌دونم تا چند در صد از مطالب وبلاگ من استفاده می‌شه و چقدر اين مطالب مفيده.

بيشترين ورود بازديد کننده ها به اين وبلاگ از جستجوی گوگل بوده که علتش هم اينه که درباره مسائل تجاری هرچی تو گوگل به زبون فارسی جستجو کنيد آدرس اين وبلاگ تو صفحه اول نتايج جستجو ظاهر می‌شه (يه موفقيت!) اما اينکه تا چه حد مطالب سايت مفيده بايد بگم خودم هم نمی‌دونم.

خيلی دوست دارم راجع به اين مطلب برام پيام بگذاريد و بگيد راجع به چه موضوعی بيشتر دوست داريد بدونيد، و حتی اگر سوالی براتون مطرح می‌شه بپرسيد تا جوابشو براتون پيدا کنم و توی سايت درج کنم.

چند روزيه که شروع کردم به ياد گرفتن زبان فرانسه، برای همين هم شبها ديگه فرصت نمی‌کنم وارد اينترنت بشم و بيشتر مطالب رو روز‌ها در مواقع بيکاری از شرکت می‌نويسم .

اين شما و اين هم وبلاگ تجارت الکترونيک لطفا بگيد چی‌ دوست داريد بيشتر تو اين سايت بنويسم:

/ 6 نظر / 74 بازدید
reza azad

با سلام وبلاگ خوبی بود . موفق باشی .

reza azad

با سلام وبلاگ زيبا و مفيدی داری . موفق باشی

mehrdad

bonjour comment allez vous? je suis content pour visiter cette "blog" A bientout Mehrdad-Cybercafe

امیر

با عرض سلام و خسته نباشيد به خاطر مطالب مفيدی که ارايه کرديد بسيار ممنونم. لطفا در مورد انواع ديگر قراردادها و امضای الکترونيکی و سيستمهای اطلاعاتی راه دور هم مطالبی را ارايه بفرماييد. يا علی!

hhjbj

hhvihgvgvgh